Transport i spedycja morska Warszawa

Transport morski

Dzięki naszej ekspertyzie i pasji do morskich podróży, możesz być pewien, że Twoje towary dotrą do celu nie tylko sprawnie, ale także z pełnym zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Poznaj naszą ofertę i zaufaj nam, aby Twoje morskie wyzwania stały się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Tilda Publishing
Spedycja morska Warszawa
Wyjątkowe wyzwania wymagają wyjątkowych rozwiązań. Nasza firma to pewny partner w świecie transportu morskiego. Oferujemy usługi transportu morskiego, gdzie priorytetem jest nie tylko sprawność, ale także bezpieczeństwo dostaw.

Na czym polega spedycja morska?

Spedycja morska to jedna ze składowych sektora TSL (Transport — Spedycja — Logistyka). Polega ona na organizacji przewozów w taki sposób, aby towary bezpiecznie oraz terminowo dotarły do odbiorców. Proces spedycyjny rozpoczyna się od zlecenia usługi. Następnie zajmujemy się między innymi sporządzaniem dokumentów, umów, opisami ilościowymi oraz jakościowymi ładunków, określeniem terminów, form płatności oraz środków transportowych. Istotną rolę odgrywa także bukowanie ładunku, transport dowozowy oraz dokumentacja transportowa i celna. Po załadunku i przyjęciu ładunku na statek czuwamy nad przebiegiem podróży, odpowiadamy za rozładunek i finalizację usługi, czyli rozliczenie ze zleceniodawcą.

Transport spedycja morska — dlaczego nasza oferta?

Warto skorzystać z naszej oferty ze względu na:
  • nasze branżowe doświadczenie,
  • fachowość zatrudnionych u nas pracowników,
  • zaopatrzenie w nowoczesne statki towarowe,
  • gwarancję terminowości,
  • atrakcyjny cennik.
Wszystkie te atuty naszej działalności są rezultatem ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Jeżeli zatem interesuje Państwa transport oraz spedycja morska, zdecydowanie warto nam zaufać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Nasze wyróżniki

Szybka komunikacja z klientem
Kontakt 24/7
Osobisty menedżer
Zdjęcia i filmy z załadunku/rozładunku
Automatyczne powiadomienia o statusie ładunku

Transport i spedycja morska - FAQ

1. Jakie rodzaje ładunków można przewozić za pomocą spedycji morskiej?

Spedycja morska umożliwia przewóz różnych rodzajów ładunków, w tym kontenerów, żywności, surowców, produktów chemicznych, maszyn, pojazdów i wielu innych. Nasza firma jest specjalizowana w obsłudze różnorodnych ładunków.

2. Czy oferujecie również usługi magazynowania towarów?

Tak, nasza firma oferuje usługi magazynowania i przechowywania towarów przed lub po przewozie morskim. Nasze magazyny są odpowiednio zabezpieczone i przystosowane do różnych rodzajów ładunków. Spedycja kontenerowa jest dzięki strategicznie zlokalizowanym magazynom realizowana na maksymalnie wysokim poziomie.

3. Czy oferujecie usługi transportu morskiego tylko z Warszawy?

Nasza firma obsługuje klientów nie tylko z Polski, również innych portów Europejskich, jak i USA . Oferujemy usługi spedycji morskiej oraz transportu drogą wodną zarówno dla klientów z Warszawy, jak i z innych regionów Świata. Nasza sieć partnerów i dostawców pozwala nam obsługiwać transport morski na skalę krajową i międzynarodową.

Transport morski - usługi

Usługi celne
Nasza agencja celna zajmuje się kompleksową obsługą odpraw celnych towarów, zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Dostarczamy profesjonalną reprezentację w zakresie rozliczeń celnych, podatku od towarów i usług w międzynarodowym handlu, podatku akcyzowego oraz udzielamy wsparcia w kwestiach prawnych i procedurach obrotu międzynarodowego.
Magazynowanie
Nasze magazyny są rozmieszczone zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy Zachodniej. Dzięki tej korzystnej lokalizacji, możliwości składowania, przeładunku oraz konsolidacji towarów w naszych magazynach stają się niezwykle wygodne, zwłaszcza w przypadku przesyłek międzynarodowych.
Dołącz do nas!
Oferujemy współpracę biznesową dla naszych klientów oraz przewoźników w zakresie transportu morskiego. Wypełnij poniższy formularz, podając informacje o swojej firmie i potrzebach biznesowych. Specjaliści poinformują Cię mailowo lub telefonicznie, przygotowując propozycję współpracy.