Transport multimodalny Warszawa

Transport multimodalny

Tilda Publishing
Transport multimodalny Warszawa
W zakres naszych usług wchodzi atrakcyjny cenowo oraz realizowany w krótkim czasie transport multimodalny. W branży logistycznej jest on ceniony między innymi ze względu na atrakcyjne ceny oraz wysoki poziom efektywności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej.

Na czym polega transport multimodalny?

Przewozy multimodalne to przewozy towarów z wykorzystaniem dwóch lub większej liczby rodzajów środków transportu. Na przykład połączenie transportu drogowego i lotniczego. Inną kombinacją może być połączenie przewozu samochodowego oraz kolejowego i morskiego. Usługa ta pozwala na przeładowanie towaru (także przeładunki drobnicowe). Transport intermodalny natomiast jest zawężonym transportem multimodalnym, gdyż towar nie zmienia jednostki ładunkowej (takiej jak na przykład kontenera). Nie jest zatem otwierany i przeładowywany po zmianie rodzaju transportu. Oferujemy zarówno tę pierwszą, jak i drugą formę transportu.

Transport i spedycja intermodalna — dlaczego nasza oferta?

Transport multimodalny w Europie z wykorzystaniem naszej oferty to gwarancja:
  • terminowości,
  • bardzo krótkiego czasu realizacji,
  • doskonałego poziomu organizacji
  • bezpiecznego przewozu,
  • wykorzystania nowoczesnych środków lokomocji,
  • pełnej zgodności z przepisami obowiązującymi zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami.
Specjalizujemy się bowiem w różnych formach transportu, a połączenie tych usług pozwala nam na wykorzystanie pełni potencjału naszych pracowników. Ogromna liczba usatysfakcjonowanych klientów absolutnie nie może być dziełem przypadku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do skorzystania z oferty.


Nasze wyróżniki

Szybka komunikacja z klientem
Kontakt 24/7
Osobisty menedżer
Zdjęcia i filmy z załadunku/rozładunku
Automatyczne powiadomienia o statusie ładunku

FAQ

1. Jakie są korzyści z wykorzystania transportu intermodalnego lub multimodalnego?

Korzyści związane z tymi rodzajami transportu obejmują redukcję kosztów, skrócenie czasu dostawy, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenie efektywności logistycznej. Ponadto umożliwiają one dostęp do różnych tras transportowych, co może być szczególnie przydatne w przypadku długich tras lub międzynarodowych przewozów.

2. Czy transport intermodalny lub multimodalny jest bardziej ekologiczny niż tradycyjne formy transportu?

Tak, te rodzaje transportu często są bardziej ekologiczne, ponieważ pozwalają na optymalizację trasy i wykorzystanie bardziej efektywnych środków transportu, co przyczynia się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych w porównaniu z jednym środkiem transportu.

Transport multimodalny - usługi

Usługi celne
Nasza agencja celna zajmuje się kompleksową obsługą odpraw celnych towarów, zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Dostarczamy profesjonalną reprezentację w zakresie rozliczeń celnych, podatku od towarów i usług w międzynarodowym handlu, podatku akcyzowego oraz udzielamy wsparcia w kwestiach prawnych i procedurach obrotu międzynarodowego.
Magazynowanie
Nasze magazyny są rozmieszczone zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy Zachodniej. Dzięki tej korzystnej lokalizacji, możliwości składowania, przeładunku oraz konsolidacji towarów w naszych magazynach stają się niezwykle wygodne, zwłaszcza w przypadku przesyłek międzynarodowych.
Dołącz do nas!
Oferujemy współpracę biznesową dla klientów oraz przewoźników w zakresie transportu lotniczego. Wypełnij poniższy formularz, podając informacje o swojej firmie i potrzebach biznesowych. Specjaliści poinformują Cię mailowo lub telefonicznie, przygotowując propozycję współpracy.